| anca2903 a întrebat:

Care e cea mai buna carte pe care ati citit-o?

32 răspunsuri:
| AndreiCurt a răspuns:

Tocmai am terminat de citit cartea lui Bogdan Cretu: Nivelul 1 - O poveste de viata.
Cartea mi s-a parut absolut bestiala. Acest autor are pur si simplu un umor aparte, care m-a impresionat profund. Din aceasta cauza doresc sa va recomand cartea lui.
Eu am cumparat cartea de pe internet de pe :
http://librariaetnous.shopmania.biz/......ata-670117

| VincentvanGogh a răspuns (pentru AndreiCurt):

Intr-adevar, in cartea "Nivelul 1 - O poveste de viata" se gasesc toate ingredientele unei retete de succes: actiune, suspans, dragoste, enigme, etc.
Daca apuci sa o deschizi, nu o mai lasi din mana. E scrisa cursiv si la obiect. Si eu o recomand.