| SouthOfHeaven a întrebat:

Care este cea mai buna carte pe care ati citit-o?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Portretul lui Dorian Gray de Oscar Wilde. O carte absolut geniala, nu ma intereseaza funda aia, eu iti recomand cartea din suflet. Mie mi-a schimbat viziunea asupra multor lucruri.

4 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Cea mai buna? Elevul Dima dintr-a 7a, da mi-au placut mai multe : Mizerabili de V. Huga, Cuore de Edmondo de Amicis, Singur pe lume de Hector Malot, Robinsoe Crusoe de Daniel Defoe etc.
Sper ca te-am inspirat happy, fundita?:

| Lilllith a răspuns:

Twilight love struck funda va rog

| BlackScribble a răspuns:

Eu una nu citesc oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enigma Otiliei - George Calinescu E foarte frumoasa si interesanta cartea. Chiar ti-o recomand!happy