| AlinaBulina a întrebat:

Care e facultatea mai buna pentru comunicare? FJSC sau SNSPA?

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Fiecare are profilul său, însă FJSC este axată mai mult pe practică. La FJSC predau profi cu experienţă, dar şi oameni care lucrează în domeniu. Activităţile extra-curriculare cele mai amuzante sunt la FJSC. Detalii: www.fjsc.ro, www.etajul6.ro (aici şi meditaţii gratuite pentru admitere pe forum).

2 răspunsuri:
| wizard_cristi a răspuns:

Nu cred ca este atat de relevant pentru ca materiile facute sunt apropiate. Conteaza mult cat de mult inveti tu pe langa si cat de interesata esti de subiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ora exacta se da la FJSC. Acolo sunt profesorii autori de manuale, insa parte din ei sunt si colaboratori la SNSPA, insa acolo e doar o fabrica de facut bani. NU sunt adeptul nici a FJSC-ului... dar din pacate din toate relele pe comunicare sunt cei mai buni. Si poti sa urmezi si master la la ei si doctoratul in acelasi domeniu, dovada ca au o structura mai buna!