| Levya a întrebat:

Care e mai bun:
Hardvard sau Oxford?

7 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Bmw sau Mercedes?

| Ela234 a răspuns:

Hardvard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele. Daca te bate gindul sa inveti la una dintre ele, trage tare, nu pierde vremea aici. Invatamintul nostru s-a dus de ripa.

| ElFenomeno a răspuns:

Hardvard

| OaiaaNebuna a răspuns:

Oxford este cel mai bun.si din punct de vedere al materiei predate de catre profesori si din punct de vedere al colectivului.Iti spun pentru ca verisoara mea acum doi ani era in aceeasi dilema.Copii de la Hardvard sunt foarte fitosi si tare neprietenosi. Oxford-ul este cel mai bun! Sper ca te-am putut ajuta!

| sbianca a răspuns:

Ambele sunt bune si e foarte greu sa ajungi acolo

| bananuskin a răspuns:

Oxford.