| IcsD a întrebat:

Care este cartea voastra preferata? A mea Jane Eyre love struck

5 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Ocolul pamantului in 80 zile.o adooor:*:*:8

| Gufiii a răspuns:

Sunt niste carti cu vraciul scrise de joshep delaney cauta pe nethappy

| GigllyMandy a răspuns:

Hmm greu de decis.cu riscul de a parea oldfashion "Pe aripile vantului" big grin desi finalul nu prea m-a lasat satisfacuta am cautat continuarile si pot spune ca au fost foarte bunebig grin si desigur seria twilight si harry potter, mandrie si prejudecata, la rascruce de vanturi.as putea sa mai contiunui mult si binelaughing btw.nice questionhappy! ciuss!

| Blufadoodle a răspuns:

,,Fram,Ursul polar"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cărţile sângelui " de Tanya Huff love struck...
E o serie foarte incitantă cu vampiri, ce stă la baza serialului "Blood Ties", genial şă ăla love struck!