| AHappyDay a întrebat:

Care este cea mai buna culegere de matematica pentru clasa 7 si cel mai bun manual pentru clasa 7-a? Dau funda.(precizati autorul, editura,, numele cartii).

3 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Cea mai buna culegere de matematica(pentru clasa a 7 a) este Matematica B,autorul este Mita Angela, editura Delta, iar cel mai bun manual este cel de la editura Corint(Ion Chesca si Gina Caba)

| adorablegirl a răspuns:

Eu am cartea pas cu pas si manualul de la radcal ti le pot vinde la pret mi mic. contacteaza-ma pe id : prietenie_mruna_fumata. :*

| Xta a răspuns:

Cea mai bună culegere (pentru clasa a VII-a) este "De Pitagore" are colile de o calitate excepțională și poze superbe. Extraordinară pentru mulți...