| d33a a întrebat:

Care este cel mai bun liceu din Craiova? happy

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Buna :) si eu sunt din Craiova, si cel mai bun liceul este Carol, urmat de Fratii Buzesti si Elena Cuza. Daca vrei iti dau un site cu top licee judetul Dolj : http://www.calificativ.ro/......13297.html ..si nu stiu doar de pe internet, ci mi-au spus toti profesorii ca acesta este cel mai bun liceu..succes!:P

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Colegiul National Carol.

| Demoiselle a răspuns:

Buna...stiu ca pe internet gasesti Carol 1 ca fiind pe primul loc...eu sunt din Brasov, dar am un prieten din Craiova care mi-a spus ca - Colegiul National "Fratii Buzesti" este cel mai bun...happy

| andra_2561 a răspuns:

Cel mai bun liceu este C. N Carol 1 sunt din craiova si sunt in el

| Lale_2033 a răspuns:

Carol I

| AnyAnA99 a răspuns:

Ori Carol ori Buzesti...Eu zic ca in Carol e mai frumos, si in plus e si in centru. Apoi, pe locul 3 este Elena Cuza care nu e nici la 50 m departare de Carol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carol 1 asta am gasit asta iti comunic, poate este cineva din Craiova si stie mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cuza este cel mai bun liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C. N. Carol este cea mai buna fara probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carol este cea mai buna scoala si una din cele mai batrane sunt din craiova si stiu bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca carol 1 din bailesti este grupul scolar stefan anghel

| claudia_5323 a răspuns:

Eu sunt in Fratii Buzestibig grin

| Cătă_5351 a răspuns:

Pentru cel/cea cu "grupul scolar stefan anghel" cel mai bun liceu din Bailesti,da este, daca vrei o cariera pe camp, daca nu poti alege "Mihai Viteazul".