| PlayFreestyleFun a întrebat:

La ce liceu din Craiova sa dau?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
La ăla care crezi tu că te reprezintă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te pot ajuta u vreo informatie dar pot sa iti spun:
-Cauti pe net lista cu liceele de la tine din oras;
- apoi te uiti la profilul liceului;
-la cat e de apreciat pe forum-uri;
-in functie de profil(gen:mate-fizica, industrial(aici poate intra un pofil alimentar), teologic etc).
Te gandesti cam ce vrei sa faci pe viitor(ma refer la facultate sau postliceala). Iti scoti lista cu licee la imprimanat apoi te sfatuiesti ci familia sau cineva are iti cunoaste abilitatile si te poate indruma corespunzator.
Iti faci o listuta cu ceea ce ai vrea tu sa faci pe viitor si uite asa iti gasesti liceul potrivit. :)ok?
Cauti forum licee Craiova unde vei gasi pareri pro/ contra despre licee, tu decide liceul in functie de ceea ce doresti sa faci pe viitor.
Uite si link-ul cu licee: http://www.cylex.ro/craiova/licee.html
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa adaug:
-daca nu gasesti printre familie, apropiati care sa te indrume corespunzator- ia legatura cu unul din profesorii din generala, mergi cu ambele liste si cere-i ajutorul. happy
Vara ii mai gasesti pe la scoala in unele zile poti intreba acolo mai multe detalii.