| mirela_9058 a întrebat:

Care este diferenta de clima, relief, economie, turism, relief dintre spania, italia, grecia, bulgaria?

3 răspunsuri:
| oooooooo a răspuns:

Sunt multe diferente...
cred ca prin liceu se face geografia mondiala, asa ca probabil vei afla mai multe dintr-un manual de geografie, sau un atlas, ceva...

| cisse a răspuns:

Diferenta o gasesti in Manualul de clasa a_XII_a...big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe Elena Udrea si vei afla si diferente de relief intre Bulgaria si Bulgaria. laughing