| gabygaby a întrebat:

Care este liceu cel mai bun din liceele uramatoare:
Tudor Vladimirescu.
Eugen Lovinescu.
Dante Alighieri.
Marin Preda.
Mircea Eliade.
Dimitrie Bolintineanu.
Stefan Odobleja.
Benjamin Franklin.
Aurel Vlaicu.
Octav Onicescu.
C.A.Rosetti

Răspuns Câştigător
| matt25 a răspuns:

Rosetti si Dante.

8 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Ai uitat sa specifici ceva foarte important, si anume orasul din care faci parte. In fiecare oras capacitatea liceelor este diferita, iar asa, n-am cum sa te ajut daca nu stiu din ce oras esti.

| BarBye a răspuns:

Dante alighieri

| zooooza a răspuns:

Nu liceele trebuie sa fie bune.Profesori trebuie sa fie buni.LA fel si cel care invata de la acei profesori.

| gabygaby explică:

In bucuresti locuiescu.

| gabygaby explică:

Sunt din bucuresti dar nu stiu prea bine liceele, profesori de aia va intreb pe voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tudor vladimirescu

| Camelia_7710 a răspuns:

Marin preda
happy

| nowgone a răspuns:

In marin preda profesori sunt foarte raistraight face.
Tudor vladimirescu... lovinescu si benjamin franklinhee heeastea mi se par cele mai bune