| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Care este materia voastra preferata si de ce? Pe care o urati cel mai tare si de ce?
Cel mai argumentat si bun raspuns castiga FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Denlove a răspuns:

Materia mea preferata este romana. Imi place pentru ca, chiar ma va ajuta in viitor aceasta materie si este foarte importanta, dar in acelasi timp si foarte interesanta si usoara. Cel mai mult urasc educatia tehnologica si civica. Din punctul meu de vedere, sunt niste materii comuniste care, dupa cum vad eu viitorul, nu ma vor ajuta prea mult. Funda? big grin :3

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AvalohAlyn a răspuns:

Niciodata nu am inteles si nu mi-a placut matematica,chimia si fizica.Pur si simplu punctele mele slabe sunt stiintele de genul asta,denumite exacte/

In schimb imi plac mult materiile umaniste de genul istoriei, geografiei, stiintele socio umane, religia, limba romana etc.

Succes