| sugar a întrebat:

Care este varsta optima pentru cursuri de inot?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Incepand de la 3 ani poti fi intr-adevar in masura sa practici acest lucru, ajuta foarte mult in dezvoltarea organismului.

4 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

6 luni

pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca vrei sa faca inot de performanta, il poti da inca din primele luni. Daca vrei doar sa stie... e ok si pe la varsta de 5-6 ani

| N538961518 a răspuns:

Orice varsta atata timp cat nu esti invalid, cardiac chestii din astea...

| zu a răspuns:

Nu conteaza, de obicei varsta.na.poti invata la orice varsta, dar de preferat sa fie copil .asa invata mai repede, si mai usor.