| anonim_4396 a întrebat:

Care este visul vostru? cum ati vrea sa arate destinul vostru?

2 răspunsuri:
| claudiav a răspuns:

Eh destinul nu prea ai cum sa-l alegi. In schimb poti sa speri la un " american dream" laughing. Presupun ca toti viseaza acelasi lucru, sa aiba in cele din urma tot ce vor, pe forte proprii. Bine, in ziua de azi, partea cu "forte proprii" nu e atat de esentiala. Ma rog, pentru mine este. Si continui sa cred ca si pentru altii laughing.

| DiamondShine a răspuns:

Visul meu este sa calatoresc in toata lumea,sa descopar noi culturi si civilizatii,sa le pot compara cu propria minte fata de tara noastra,sa vad alta lume,diferita complet de cea de aici, sa am o alta stare cand ies din casa, sa ajung cat mai sus sa pot vedea si lucruri ce nu sunt vizibile cu ochiul liber.sa arat tuturor ca vreau, ca-mi propun, si ca pot sa realizez ceva in viata fara prea mult ajutor.Destinul meu as vrea sa fie unul gen LAS VEGAS! Petreceri,Cluburi, Distractie alaturi de cei dragi, Si sa am mereu un As de inima in manahappy