| KinderGirl a întrebat:

Care îmi poate spune ce ore se fac la liceul Economic " Maria Teiuleanu "Pitesti pe comert sau economie, si care e mai usor din punct de vedere al materiilor? FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Presupun ca materiile sunt la fel indiferent de numele liceului.Si eu sunt la economic si fac C.P.S(calitatea produselor si a serviciilor) un fel de educatie civica combinata cu biologie si chimie, O.U.E (organizarea unitatii economice) intelegi tu, contabilitate si cam atat in rest ore normale.