| noname956 a întrebat:

Care imi poate spune si mie raspunsul la ghicitoarea: Cand stii ce sunt nu sunt nimic.Cand nu stii ce sunt sunt ceva.ce sunt eu?
Primul raspuns corect are funda

13 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dumnezeu? big grin

| WhiteLife a răspuns:

Gandul, probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este secretul, nu?
BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ambigu laughing.Ce pot sa spun. Iubirea big grin.Nu stiu cat de corect gandesc, dar atunci cand sti ce e iubirea, ea nu e nimic, dar cand nu ai habar de iubire, intalnesti iubirea vietii tale.

| Sfinnx a răspuns:

? sufletul dragostea? dumnezeu/?

| Wrufloukel a răspuns:

Și mă-ta ce mai spune?

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

Secretul (daca il stii, nu mai este secret; cand nu stii, atunci este secret)

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

Secretul= camuflarea; ascunzişul.

| alina101 a răspuns:

Ceva.

| noname956 explică:

Nu e niciunul.mai am un indiciu si anume ca are 10 litere

| noname956 explică:

Cica este unfel de sinonim cu secretul sau misterul da nu-mi vine nimic in min nte