| KazooForYou a întrebat:

Care Liceu vi se pare mai potrivit si profilul acestuia: Victor Babes- Stiintele Naturii, Hermes-Economic, Lucian Blaga, Benjamin Franklin? Ziceti plss

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Cel mai bun liceu dintre astea este Lucian Blaga
Dar este f bun si Hermes
acum depinde de tine ce iti place mai mult, economia sau liceul teoretic?
funda?

pa, pa

6 răspunsuri:
| babydoll_6582 a răspuns:

Pfff...

eu ti'as zice Economic, e profilul la care sunt si eu...:X

e frumos, da trebuie sa fii constient ca trebuie sa invetzi destul de multwinking

te sfatuieesc sa nu asculti de altii...

trebuie sa fie alegerea ta...

si de aceasta alegere depinde viitorul tauhappy

te puup:*

| rebekka11 a răspuns:

Eu as zice Stiintele naturii sunt foarte interesante sper sa iti placa si tie daca dai la asa ceva

| Canswers a răspuns:

Victor Babes-Stiintele Naturii! Si eu sunt la stiintele naturii! Mi se pare un profil excelent + ca daca termini si facultatea de medicina poti ajunge doctor si se castiga binewinking(mai ales la privat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Economic contabilitate

| ion_9020 a răspuns:

Benjamin franklin, iti zic eu

| drclaudia a răspuns:

Eu sunt din Cluj-Napoca, avem alte scoli, dar fara sa cunosc aceste scoli pot sa iti dau niste sfaturi care sa te ajute sa te orientezi:
1. Trebuie sa tii seama de ceea ce vrei sa faci in viata. De exemplu vrei sa fii medic, alegi un liceu cu profil chimie, biologie
2. Alege profilul care iti place. Adica nu alegi profilul matematica-informatica, daca ni iti place matematica
3. Studiaza care vor fi materiile de bac la profilul pe care il doresti, sa nu cumva sa se dea bacul dintr-o materie care nu o poti invata.

Mult succes