| anonim_4396 a întrebat:

Care stie coduri de metin2? (sa fie ca sa ajung cat ma rapid la anumite levele, viata, banii etc) da sa spuneti cum se folosesc ( acord fundita)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing))))))))))))))))))))))) LOL viata level banilaughing) mah in ce lume te crezi nu exista hack de bani si level doar ala multi hack banjolaughing dar in rest nimic nu ii bunhee hee

4 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Pai daca joci cu parole sincer nu stiu care mai e farmecul... oricum poate te ajuta

http://www.trilulilu.ro/Darius1234/a39a52c87dfe7e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti
fraiera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da as dori si eu niste coduri pentru contul de lv 98 daca afli spune-mi si mie plizz

| chirigiu a răspuns:

cod de viata /pkmode 771