| Ale_4001 a întrebat:

Care stiti povestea cu harap-alb? :d am nevoie de ajutor...

5 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Ia-ti cartea

| ancutsa410 a răspuns:

O stiu eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harap alba ajutase un roi de albine sa-si construiasca casa asa ca regina albinelor l-a rasplatit cu o aripiora si i-a zis ca atunci cand va avea nevoie de ajutor sa arda aripiora. Asa ca atunci cand a trebuit sa le deosebeasca pe fete harap alb a cerut ajutorul promis iar atunci regina albinelor i-a zis ca fata pe care o va intepa e cea adevarata

| Ale_4001 explică:

Cum a reusit acesta sa distinga intre gemenele identice de la curtea imparatului rosu? :d