| Irene26 a întrebat:

Care sunt cele mai bune carti de pregatire pentru bacalaureat 2014? ( lb.romana, istorie si geografie )

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

La Romana Cartile de Eseuri
La Istorie cele cu exemple de subiecte ca la Bac
La Geografie Cartile cu variante. Iti sugerez sa incerci sa le faci pe toate incepand cu 2009 happy Asa vei fi total pregatita pentru BAC happy

| Irene26 explică (pentru LuS[z]):

Merci dar ma asteptam sa primesc niste informatii mai exacte gen editurile cartilor, pentru ca am gasit mai multe feluri dar nu stiu care sunt mai bune

| LuS[z] a răspuns (pentru Irene26):

Orice fel de carte care contine ce am spus eu mai sus este buna happy Eu am cateva carti daca vrei ti le pot da tie happy doar contacteaza-ma intr-un mesaj si ti le trimit ca eu nu mai ace face cu ele big grin

| Irene26 explică (pentru LuS[z]):

Cica sunt utilizator junior si nu iti pot da mesaj pe privat, asa ca iti voi scrie aici...o sa ma mai interesez si in functie de ce gasesc te voi contacta. Daca mi-ai spune numele si editurile cartilor pe care le ai ar fi minunat happy ca sa pot face o comparatie cu ce gasesc eu si daca-s bune le cumpar de la tine. Multumesc frumos happy

| LuS[z] a răspuns (pentru Irene26):

Hey happy uite cum facem iti las aici id ul meu de mess ok?
si vb pe mess happy
bad_boy_good_girl2008 asta e id meu big grin da add si vb acolo :*