| Keyko a întrebat:

Care sunt cele mai bune facultati de Informatica din tara? Nu ma intereseaza Automatica, doar Info va rog.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Astea sunt cele mai bune din tara:
Universitatea din Bucuresti
Universitatea de Vest din Timisoara
Universitatea Babes-Bolyai din Cluj-Napoca
Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iasi

| angel69lover a răspuns:

Facultate de Informatica si Matematica din Bucuresti.cea mai buna din cate am auzit

| RoccoSuasito a răspuns:

Inafara de cea din Bucuresti mai sunt facultati bune de informatica in Cluj la Babes-Bolyai, in Iasi la Al. I. Cuza si in Constanta la Ovidius. Dar nu stiu care ar fi cele mai bune. Probabil in Bucuresti si Cluj.