| ALEX2402 a întrebat:

Care sunt cele mai bune facultati din Romania de arhitectura?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ClaudiuSi a răspuns:

Depinde de unde esti. sau unde esti dispus sa te muti
De ex. in Bucuresti sunt 2: Una in cadrul Universitatii de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu si alta in cadrul Universitatii Spiru Haret
Eu lucrez la un birou de arhitectura si daca vrei cu adevarat sa inveti ceva si sa faci o facultate asa cum tb iti recomand facultatea de stat, indiferent de specializarea pe care o alegi. Sper ca te-am ajutat. ajuta-ma si tu cu o funda Multumesc!

3 răspunsuri:
| Daniel_Georgescu_1989 a răspuns:

Cea mai buna facultate e aia a vietii, iti zic din experienta, am colegi o gramada care au termiant ASE ul si degeaba, nu prea are legatura unde lucrezi cu ce ai terminat, pentru ca acum asta-i Romania