| flowerpower_7420 a întrebat:

Unde prin Romania sunt facultati bune de psihologie? Dar de arhitectura? Mersi.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele de stat!
www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

| xxdd a răspuns:

De arhitesctura exista facultati doar in Bucuresti, Cluj, Iasi si Timisoara. La Timisoara nu e cine stie ce, in Bucuresti oricine s-a dus la facultate nu s-a intorc bine, asa ca o recomand pe cea de la Cluj sau Iasiwinking

| florinell a răspuns:

Cele mai bune facultati sunt la Timisoara, adica stiu ca acolo chiar se invata, si pe langa asta caminele studentesti sunt foarte curate si dotate, si ai putea sa iti si gasesti un loc de munca in timpul liber, deoarece fata de celelalte orase mari, aici gasesti de munca.Bafta!

| Sonny a răspuns:

Eu sunt din partea de vest a tari, mai exact Oradea, daca cumva iti permiti, ti-as recomanda sa iei in considerarea Ungaria, mai exact Budapesta, fiindca ei sunt net superiori, ca si invatamant. Iar daca vrei sa ramai in tara, la Cluj stiu ca catedrele de Psihologie si Arhitectura sunt foarte bine vazute, si in strainatate. ( Am 2 amice la Psihologie, la Cluj, si sunt foarte multumite de alegerea pe care au facut-o ) si ar mai fi Timisoara, la fel ca si Cluju`.