| Dyutza_9075 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase prenume de fete si baieti dupa parerea voastra? Cele mai frumoase si interesante prenume primesc fundita.

Răspuns Câştigător
| LiaGore a răspuns:

Pentru fete:Maya
Rebecca
Aida
Maria
Andreea
Beatrice
Adelina
Ada
Daniela
Amalia
Antonia
Anya
Carina
Celia
Carla
DEnisa
Tina
Ema
Lala
Luiza
Lia
pentru baieti:Andrei
Razvan
Bogdan
Codrut
Cristian
Denis
Daniel
Erik
Lucian
Toni

33 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Preferatele mele sunt Odette si Cristophe.

| Floreenofficial a răspuns:

Adela, andreea, sanziana, ELENA :X, ioana,
florin, radu, vlad, stefan, ionutz

| Floreenofficial a răspuns:

Adela, andreea, sanziana, ELENA :X, ioana, cristina, ionela, stefania, alina
florin, radu, vlad, stefan, ionutz, laurentziu, razvan, tudor

| Cσσкiє a răspuns:

Gabriela, Laura, Emilia, Andreea.
Victor, Bogdan, Alexandru, Cătălin.

| heroforyou a răspuns:

Nume de fete:loredana, diana si bianca iar de baieti robert, ciprian si alextonguecele mai faine:X

| Meli a răspuns:

Buna! Pai la fete ...sunt niste nume frumoase si interesante : Daianara, Daiana, Melania, Venera, Letitia, Roberta, Denisa, Liana, Elvira, Alida, Casandra...

si la baieti Andreas, Casian, Dionisie, Damian, Octavian, Patric, Albert.
Sunt destul de frumoase! :*

| Codruta a răspuns:

Am 3 verisoare cu nume speciale : Lineea, Alida si Cora love struck

Imi plac foarte mult prenumele lor love strucklove struck

De baieti imi plac : Andrei, Codrut, Mihnea

| AleandraIleana98 a răspuns:

Fete:Selena
bianca
andra
amelia
veronica
isabella
julianna
anabell
baieti mie imi place eduard denis dragos alin

| Iadhira a răspuns:

Fete: Ioana, Iadhirabig grin, Alessia, Erika
Baieti: Alexandru, Julio, Flavius, Stefan

| ShiNee a răspuns:

Fete: Oana, Andra, Larisa, Izabela, Ingrid, Sorina

Baieti: Rares, Mihai, Raul, Teddy [am un prieten care asa il cheama laughing -in buletin-deci nu e porecla]

| prafdestelutze a răspuns:

Karina:X

| hinaty♫ a răspuns:

1. Patricia(numele meu)
2. Chasity ( se pronunta ceasity )
3. mai romanesti: Andra, Ana, Mirabela, Monica.
4.Anabella
5.Any
6. Cornelia
7. Noelle
9. Paulina
10. Paula
11. Viorel
12. Teodor
13. Adrian
14.Liviu
15. Remus
16. Nina
17. Ioana
18. Mary (maria, maire, merry)
19. Daniel
20. Mara, Mira
21. Damian
22. Dorus
23. Marc
24. Ingrid
25. Ciprian
26. Lucretia
27. Miriam
29. Livia
30. Lorena(Lorry...etc)

| JustMee_5020 a răspuns:

Sincer, imi place foarte mult numele Nicoleta sau Nicole.Si Daniela e un nume frumos.La baieti imi plac numele : Robert, Alex, Razvan. Nu stiu de ce...au ceva "aparte". Sper ca te-am ajutat.

| Foxilikkkă a răspuns:

Diana, Sonia, Carmen.
Florin, Mihai, Radu.
;>

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Fete:
adina(numele meulaughing)
andreea
anca
cristina
oana
si...alexandra

baieti:
razvan
bogdan
mihai
andrei

| Deya_6605 a răspuns:

Ernes, alexander, radu, roberto, karla, bianca, evelina [my name big grin] lia, patrick, angelina, roberta, mia, flavia, andi / andutu, adela, and[r]a, iulian, augustin, anca, lucian, bety, alin, catalin, daniel, gabriela, ciprian, camelia, crina, cornelia, lorena, marian, marius, mario, florin, alex, ramona, razvan, roxana, william, laurentiu, oana

| LauraLl a răspuns:

Cred ca zahre sau zaira. iar de baieti imi place la nebunie erik sau eiko...si joseph e dragut...happy

| iulia_6002 a răspuns:

1.Jessica

2.Manuela

3.Giulia

4. Daria

5.Casandra

6.Zack

7. Mihai

8.Alex

9. Dragos

10. David

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Iuliana, Adiana, Adriana, Giorgiana, Sanziana, Sorana, Roxana. Toate care se termina in ANA love struck
Si de baieti: Rares, Sergiu, Rodin, Vlad, Razvan, Paul, Raul Claudiu, Robert, Norbert, Tudor, Silviu
Cam astea sunt :*

| biencutza96 a răspuns:

Pentru fete: beatrice, cleopatra, susan, merry, evelyn(surioara mea), souhaila, adelina, angelina, emanuela(numele meu), sara, maia, julia, alejandra, izabel, erika, emima,...

pentru baieti: matias, stefan, sebastian, george, eduard, rares, bogdan, iulian,
claudiu, david, marius...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denis:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac si numele:fete: Ayana, Vell, Damy Laura, Rikyta, Damaris, Briana, sSelena, Caitelyn, Ella, Tess, baieti:Riko, Shane, Blake, Michael,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete-alina, amy, clara, carla, karina, ala, mia, maya, cleopatra, isabelle, bella, lia, ema, ela, darlene, raisa, nicolee, daria.
Baieti-radu, george, aldo, carlos, mihai, leonardo, mircea, alexandru, bogdan, marius, denis,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mineva si alex sau alin laurentiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase prenume de fete sunt Diana, Maria, Erik, Rebecca, Beatrice, Denisa, Aurora si Corina. Desigur ca dupa parerea mea, voi, nu stiu daca sunteti de aceeasi parere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata -paloma si baiat -radrigo

| Delisha_4359 a răspuns:

Adelia
Roberta
Alexia
Issabela
Sofia

Razvan
Robert
Alexandru
Ionut

| wykyal a răspuns:

An general numele de sfinti(mie imi place mihail/mihai, nicolae/nicusor)rayvan, iustin, iuli, eduard, edi