| BeyonceFan a întrebat:

Ce nume de fete si de baieti intra in top 10? (dupa parerea voastra). Dau fundita la cele mai frumoase nume.

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Nume de fete :
1.Ramona
2.Yasmina
3.Melisa
4.Carina
5.Samira
6.Irina
7.Beatrice
8.Corina
9.Diana
10.Isabelle
Nume de băieţi :
1.Robert
2.Bogdan
3.Tomas
4.Cristian
5.Răzvan
6.Alexandru
7.Nicolas
8.Paul
9.Eduard
10.Ştefan

3 răspunsuri:
| tybycool a răspuns:

Fete:Cristina,Maria,Alexandra,Georgeana,Diana,Irina,Andreea,Jessica,Beatris,Simona
Baieti:Tiberiu,Marius,George,Leo/nard/o,Eduard,Dragos,Radu,Jonny,Iulian,Robert
Sper ca iti va placeawinking

| heinekeen94 a răspuns:

Fete: andreea, giulia, jessica, sara, irene, karolina, bianca.
baieti: davide, iulian, liviu, sorin, radu

| Vanesa_9948 a răspuns:

Andreea, Beatrice, Flavia, Alexandra, Lavinia, Celia sau Radiella si de baieti Cristian, Vlad, Dragos, Marius sau Felix cred ca iti vor placea