| Lotte_4915 a întrebat:

Care sunt pataniile vostre din copilarie cele mai nebunatice si interesante?

Răspuns Câştigător
| NuImiPunNume a răspuns:

Pooii.
aveam vreo 3 ani si eu am gasit niste bani pe masa, si am plecat fara sa spun, la magazin sa imi cumpar pufuleti cu surprize laughing, si am vazut dai caini oe starda si am auzit niste rromi, si am stat cu cainele pana au plecat tiganii i`ar parintii meii ma cautauu ca disperatii laughinglaughing a da si am facut pe mine si mi-al lasat chilotii pe o piatra si am plecat acasa dezbracata laughinglaughingrolling on the floor))

2 răspunsuri:
| Lotte_4915 explică:

Foarte interesant, Andreea. Apropo, eu la fel sunt Andreea big grinbig grinbig grinbig grin ((rofl))

| robert_4988 a răspuns:

Eu avea 2 ani cand taiase tataie vitelul si-i daduse cainelui oasele, iar eu m-am dus la caine si am cazut in fata lui si m-a muscat...big grin Apoi a doua zi am cazut din masina lu' tata... Pe la 5 ani am sarit din glorie si mi-am fracturat piciorulbig grin