| BiancaL a întrebat:

Care sunt specializarile cu care iesi de la profilul econimic?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......multumesc/

Toate cele bune!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Secretara sexy

| Anonimuserr a răspuns:

Filiera tehnologica - Profil servicii:

Specializarile:

o Tehnician in activitati economice;

o Tehnician achizitii si contractari;

o Tehnician in turism;

o Tehnician in activitati de comert;

o Tehnician in gastronomie;

o Asistent de gestiune;

o Agent turism-ghid;

o Agent vamal;

o Tehnician nutritionist;

o Tehnician in activitti de secretariat.

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Tehnician in Activitati Economice! Iti spun sigur deoarece eu am mers pe acest profil. Sunt in anul terminal. happy

| alexyy96 a răspuns:

Banuiesc. ca depinde. eu am facut economicul. unde erau 3 profile. comert unde ieseai vanzator. turism unde ieseai receptioner. sau d-ala care sta la infochioscuri. etc. e multa geografie aici. cum la comert e multa matematica... si alimentatie publica unde am facut eu... unde poti iesi. bucatar, sau sef de sala.
chestia asta te pune sa o alegi. in clasa a 10-a parca.