| Tiger7777 a întrebat:

Cat a luat Codrin la Bac? Dar IRaphahell? Dar Andrei Cosmin? PS Daca stiti macar una ziceti-mi

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine sunt astia si de ce ar trebui sa le stim notele la bac?

Răspuns utilizator avertizat
| Ghostrider332 a răspuns (pentru suntserios):

Te creadeam atot stiutor dar nu e asa cum sa nu il stii pe crodrin bradea cauta pe Youtube

| suntserios a răspuns (pentru Ghostrider332):

Are ceva important de zis incat sa ma chinui sa il caut?

| Ghostrider332 a răspuns (pentru suntserios):

Are vreo 300000 de kile de injuraturi, gaming, parodii ect.Ori cum baaietii ca tine nu au asa ceva in cap tu esto prea destept pentru a

| suntserios a răspuns (pentru Ghostrider332):

Educat... nu destept

| Gonrax a răspuns:

Codrin cu 7.36

http://examene.calificativ.ro/......ge_69.html

Rafael cu 8.41

http://bac2015.rezultatebacalaureat.info/......ARGES.html

De Andrei Cosmin nu stiu, dar oricum puteai sa le cauti numele pe Google + 'bac'

| DrGoogle a răspuns:

Cine sunt astia?

| Adrian926a a răspuns:

Cui ii pasa? Cu ce te ajuta daca stii...