| lala_2317 a întrebat:

Cat costa ca sa-ti pui internet pe telefon? va rog un raspuns urgent daca se poate!

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai depinde, de exemplu daca esti pe Orange iti poti activa o optiune (sunand la *100#) prin care incarci telefonul (cu 4 euro) si primesti gratis 100M pentru internet.

| RobertMoon a răspuns:

Daca esti pe Vodafone dai la *120# si alegi internet pe mobil pentru o zi, sau o luna depinde de alegera ta pentru. o zi te costa 0.75 iar pentru o luna 4 euro! funda?