| marcela290 a întrebat:

Cat costa in momentul actual o restanta la Dimitrie Cantemir?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva nu se divulga pe net.

| moshulica a răspuns:

Nu te grabi daca nu ai prea multe restante, treci in anul urmator si afli tu de la colegi daca exista vreun alt pret in afara de cateva zile de stat cu burta pe carte.
Sistemul asta cu numar minim de credite e minunat pentru studentii care nu pot ori nu vor sa invete, se mai distreaza si ei unul-doi-trei ani inainte de a fi scosi din evidenta. E frumoasa viata de student! Universitatea iese si ea in castig, mai incaseaza taxele pentru anii respectivi.

PS Mi-am taiat craca de sub picioare, adio funda!