| LaraHeart a întrebat:

Este cineva student la Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir din Bucuresti? Am auzit intamplator ca orice restanta se plateste.Este adevarat? Daca da, ce suma? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Clutsky a răspuns:

Eu sunt, da se plateste!
80 de lei restanta, si 100 de lei reexaminarea!

reexaminare = restanta restanteibig grin

2 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Maaaaama, cum naiba sa se plateasca restanta? Am ramas foarte uimita cand am vazut raspunsul lui Clutsky. Pai inseamna ca ajungi la sapa de lemn, platesti si taxa, si restanta, si tot. Sa tot fii student la stat! Spor la invatat, sa nu aveti restante ca va cojesc astia de bani! straight face

| UNfriendLY a răspuns:

Normal ca restantele se platesc happy la mine o restanta e 30$ laughing