| Cancel_Olivia_Violeta_1996 a întrebat:

Cat de greu este sa intri la George Enescu? Pe 30 august, anul asta, dau și eu și as vrea sa știu cât de greu este. P. S. M AM PREGĂTIT TOATĂ VARA.
2m La Dinu Lipatti când este admiterea? Nu găsesc nimic pe internet și dacă nu întru la George Enescu as vrea sa merg la Dinu Lipatti.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| lucaluk224 a răspuns:

Buna! Sunt clasa a 9 a la Colegiul Național de Arte Dinu Lipatti la profil de arta actorului si eu am dat probele in perioada 15-17 mai 2019.Probabil im anul 2020 probele se vor susține intr-o perioadă apropiată.