| akiki a întrebat:

Cat de nasol este sa ai o restanta?
Sunt studenta la automatica si calculatoare si am picat la ultimul examen de anul acesta.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai un gust amar o veme dar trece. Și asta face parte din viața de student, nu?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trebuie să înveți serios, mai ales dacă ai un profesor exigent. Timp ai suficient! Eu n-am avut niciodată restanțe, dar știu că m-am prezentat în toamnă, odată cu restanțierii, pentru o mărire de notă. Așa era la noi, în facultate, susțineam toți odată.
Emoțiile-s mai mari atunci când înveți, nu atunci când nu înveți! ))