| CMGeorge98 a întrebat:

Daca ai picat un examen la facultate, cand dai restanta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand are facultatea programata sesiunea de restante.
unele au la sfarsitul anului altele imediat dupa sesiunea normala

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fiecare facultate in parte are programata sesiunea proprie de restante. Sau mai bine zis, fiecare universitate. Sau poti sa dai cand au examen si ceilalti din anii mai mici.

| Frank51 a răspuns:

In sesiunea de restante
In sesiunea de reexaminari
In sesiunea de examene amanate medical(unde este cazul)

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cand se organizeaza sesiunea de restante.

| WhiteLife a răspuns:

Este restanta dupa sesiune, daca nu, toamna este iarasi sesiune. Insa trebuie sa vezi cum e organizarea anuala pe saptamani sa le aflii care sunt. Poti intreba si la secretariat.