| Teo0011 a întrebat:

Cat de relevante sunt testele de IQ de pe net sau cele de pe App Store?

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Irelevante, trebuie să faci unul la specialist sau un test iq plătit, oricum pe ambele le plătești

| johnnny123 a răspuns:

Sunt relevante in sensul ca cei care cred in ele si pierd timpul cu asta aproape sigur nu se incadreaza in top 10% al inteligentei.

Chiar crezi ca un astrofizician de la NASA sta sa-si faca teste pe net sa vada cat de inteligent este?

| Teo0011 explică (pentru johnnny123):

Si cand te gandesti ca unii mai si platesc bani sa primeasca rezultatele de pe net...deci de acolo iti dai seama ce iq au xD

| gabicoo a răspuns:

Așa și așa. Măcar îți faci o idee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puțin către 0.