| ReddY25 a întrebat:

Cat de util va este tabelul lui Mendeleev?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Mie îmi este inutil, însă unui cercetător îi este vital.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In cazul tau, no comment.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Puteai sa intrebi din prima: cât de utilă vă este scoala.
Ca tot aia era.

| Nirvanaaa a răspuns:

A fost foarte util in liceu, îmi e util și acum in facultate.

| vodami92 a răspuns:

La scoala era foarte necesar! in rest habar nu am!

| VasileRapidistu13 a răspuns:

Nu mi-a folosit niciodata.

| Ariana131 a răspuns:

Doar pentru școală/liceu mi-a fost util, dar doar sa învăț pentru o notă bună. Poate îți este util dacă vrei sa te duci la Facultatea de Chimie sau dacă te duci la Medicina sa știi pentru examenul de admitere.

| adinaTPU a răspuns:

Daca te bate profa de chimie la cap si nu intelegi de ce, ei bine, este inca un lucru pe care nu-l vei folosi, dar e bine sa stii ca exista, asa ca pune mana si invata despre el.