| Simooxd a întrebat:

Cat este de sigur ca anul acesta se vor pune camere de luat vederi la evaluarea nationala? :-s

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

100 la suta

| white_2190 a răspuns:

Niic nu e sigur in tara astahappy vorbim un lucru si facem altu...totusi tu crezi ca se vor pune avand in vedere lucrul acesta.e posibil ca mai mult de 50% din elevi sa pice...ma refer pe plan nationalhappy. multa bafta

| FlorinSimonca a răspuns:

Depinde de zona :rural/urban...dar cu siguranta vor fi supraveghetori neconoscuti alesi de catre comisie ...in orice caz nu se va putea copia, asta e sigur. Bafta la examene happy

| user2015 a răspuns:

Buna seara. Se vorbea in ultimile zile pe aceasta tema, dar nu se stie nimic concret. In orice caz daca vei invata nu trebuie sa iti fie teama, si mie mi-a fost teama dar acum am ajuns la unul dintre cele mai bune licee din TM.

| hanibani a răspuns:

Este 100 la suta sigur.La mine in scoala s.au pus inca de pe acum special pentru evaluare.Si stai un pic, cum sa depinda de zona, aberatie ori in toata tara ori nicaieri.Te asigur ca anul asta vor fi camere atat in Bucuresti cat si in cel mai mic sat din tara

| AlecsOne a răspuns:

Pai cred ca este sigur 85 % ...pentru ca multi copiaza si nu este corect si sunt sigur ca si tu vrei sa copiezi si de aia ne intrebi

| Simooxd explică (pentru AlecsOne):

Nu.Nu vreau sa copiez.Invat bine dar ma inspaimanta acest fapt, simt ca nu ma voi putea concentra si voi avea o teama in mine. Sper sa fie ceva trecator! multumesc pentru raspunsuri happy

| Dura_Ionutz_1980 a răspuns:

Da 100% dar camerele sunt setate pe biroul profesorului... Pentru mita si dealungul bancilor...