| anonim_4396 a întrebat:

Cat face 1:1481 scris in format zecimal? Trebuie sa scriu tot numarul pana ajung la perioada.As vrea raspunsul exact. Fundita

7 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

| JammyBrooks a răspuns:

Calculeaza nu e greu

| IngerAlb a răspuns (pentru JammyBrooks):

Da ia te rog sa calculezi tu, sunt o gramada de zecimale

| JammyBrooks a răspuns:

Pai am calculat.la cei care tiau raspuns nu le-a fost greu? daca te pune luni la scoala sa o faci la tabla din minte? ce faci zici ca ai pus o intrebare pe TPU>?

| IngerAlb a răspuns (pentru JammyBrooks):

Hai,stii ceva? daca nu stii fugi de la intrebarea mea nu da raspunsuri gen" calculeaza nu e greu" nu cred ca esti singura de pe planeta care a calculat, pentru ca si eu am calculat dar imi apar dificultati la perioada. Odata si odata tot trebuie sa apara

| Ady2 a răspuns:

0.0006752194463200540175557056043214

| soryn12 a răspuns:

0.00068