| Dragon01 a întrebat:

Cat pamant se afla intr-o groapa de 6 metri adancime si 6 metri largime? Primul raspuns corect recompensat!

Răspuns Câştigător
| Cătălinaa12 a răspuns:

Din moment ce ii o groapa. Inseamna ca ai scos pamantul din ea big grin.

9 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Lungime x inaltime => 6x6=36 m3 (metri cubi) de pamant.

| danyelo112 a răspuns:

Nu se afla pamant deloc pentru ca e groapa :d e intrebare capcana

| QAlecsandra a răspuns:

Nu exista pamant. E o groapa

| alynutza6820 a răspuns:

Nada...0 absoluuut.de fapt am putea spune ca se afla aer acolo...totusi.depinde la ce timp vorbesti. daca te refereai la cat pamant era inainte de a fi o groapa raspunsul ar fi 6 la puterea a 3a adica 216. Daaca te referi la dupa ce a fost scos este 0

| Aleeeee15 a răspuns:

6*6*6=216m3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce ai spus ca este o groapa, este clar ca in ea nu se afla pamant.

| BMW200 a răspuns:

| dkidda a răspuns:

0 metri cubi

| Emanuelle84 a răspuns:

Nu se afla pamant acolo... Este o groapa, nu? big grin