| laurentiu a întrebat:

Cat timp va luat sa invatati cat de cat limba franceza?

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Yo am inceput franceza in a V-a si m-am indragostit de ea din prima clipa! Aq sunt a VIII-a si imi plc la fel de mult! E foarte frumoasa! Nu este grea, daca cu adevarat iti plc :X
Sfatul meu pentru copii este sa invete si franceza, nu numai engleza!

| Locaa a răspuns:

Un an ca eu fac franceza dintr`a treia si acum sunt in clasa a V a si sunt cea mai buna din clasa dar trebuie sa. ti faci temele, sa fii atenta la profesoara etc.happy

| vicentiu a răspuns:

Eu invat la scoala da 4 ani...
Si tot nu am terminat sad