| lowfive a întrebat:

Cate carti ai citit anul asta?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cărţi efectiv: 9
E-books: 17
Plus aproximativ 1500 de articole ştiinţifice şi alte 1000 de articole de altă natură decât ştiinţifice sau ştiri.
Oricum, nu numărul de cărţi contează ci calitatea cunoştinţelor dobândite (indiferent prin ce metodă).
Salut.

10 răspunsuri:
| GeoXD a răspuns:

Hmm...cam 6-7 thinking insa sper sa mai termin una pana cand se termina anul xD

| forever_8273 a răspuns:

7 sau 8thinking Putin, stiu. Dar tu?

| fallsHD a răspuns:

Aproape una.

| Twilight_4065 a răspuns:

| AuRevoirSimone a răspuns:

70.

| Anya_1437 a răspuns:

Sincer sa zic doar 1

| 54ndy a răspuns:

15 cărţi, toate scrise de sven hassel.

| alexutza222 a răspuns:

2 si alea pentru scoala --- am citit Neamul Soimarestilor si Robin Hood

| dumyStar20 a răspuns:

180 de carti:X.Imi place tare mult sa citesc:X desi mi se pare ca am citit putinsad pentru anul asta. Poate la anul va fi mai binetongue. uh? pup:*

| lala178 a răspuns:

Nu stiu exact, dar mai putin ca anul trecutsad si sincer imi pare rau...