| MDeni a întrebat:

Cate degete are o mana?

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

5, câte să aibă?!

| Dash a răspuns:

Offff, bine, fie.
Uite, o mana are 5 degete!

| ioana1704 a răspuns:

A mea are 5. nu stiu a ta daca e cu 5 sau mai putine! la picior cate degete ai?

| summertime a răspuns:

Are 5 degete.Dar de ce intrebi asta? Faci misto de noi sau ceva?

| helpu a răspuns:

| ArinaMK a răspuns:

Poti afla si sngur prin teoria celebrului matematician Goldaner. Acesta a inceput o noua era prin descoperirea a multor fapte. Printre carese numara si aceasta degetele. O poti lua asa: ai o mana vrei sa stii cate degete are imparti la 2(deoarece ai 2 maini)inmultesti cu 4 deoarece ai 4 membre si faci radical din 3.68.
Si deci ecuatia ta va arata astfel:
x+(:2) radical din 4 totul la puterea 72. apoi imparti la 4.

si iti va da...
stai sa-mi scot o ciorna...

...aa. aaaaa.

ra. radical si apoi totul se imparte...

... aaa

cred ca

5!

| Xcel98 a răspuns:

5 lol

| DrDeath a răspuns:

Ce este cu intrebarea asta? Nu sti sa numeri?
5 logic.Doamne ce intrebare...

| BeautyTeacher a răspuns:

5,daca nu sufera de polidactilie.dmn ferestelaughing

| Digital112 a răspuns:

Ce intrebare tare laughing (are 5)

| Digital112 a răspuns:

Asta vrea sa aiba el cea mai populara intrebare de aia a intrebat asta si face misto de noi si noi ne chinuim sa apasam pe ''5''

| nutepriveste21 a răspuns:

Super! Ne aflam pe site-ul cu cel mai mare coeficient de inteligenta. Aproape toate raspunsurile sunt corecte, oamenii stiu cate degete are o mana! Acum sa vedem mana ta cate funde are?

| maimutica98 a răspuns:

Buna! cinci