| Voinea_Nicoleta_1994 a întrebat:

Cate pagini are SINGUR PE LUME DE HECTOR MALOT?

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Am găsit cărţi cu peste 200 de pagini, peste 300 de pagini. Una de pe Scribd are 230. Cred că depinde de formatul în care a fost publicat :) Asta are 640 de pagini http://www.librarie.net/carti/83041/Singur-lume-Hector-Malot Deci îmi imaginez că n-o fi cea mai scurtă carte :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! depinde de editură, de formatul cărții, așa cum au scris și ceilalți. Te invit să citești povestirea pe scurt a cărții, o vei înțelege mai bine. http://www.lecturirecenzate.ro/2012/11/15/singur-pe-lume-malot-1-3/

| MadalinaaIoana a răspuns:

Depinde.Eu am citit una de 270 si ceva de pagini, un coleg a citit una de 300. In orice caz, are mai mult de 260 de pag., dar sa stii ca merita sa o citesti, e o carte foarte interesanta, fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| MoniiiixD a răspuns:

Cartea are 328 de pagini. :* Sper că ți-am fost de ajutor. Poate îmi dai și fundița?batting eyelashes

| ANNE6k a răspuns:

Cartea "Singur pe lume" de Hector Malot are 328 de pagini. Sper ca acest raspuns iti este de folos. KISS*
Sfat : Poti imprumuta cartea de la o
biblioteca sau o poti cumpara
de la o librarie!

| AlyDragutzaAlexutza a răspuns:

Cartea singur pe lume de Hector Malot are 341 pagini. Este destul de stufoasa, adica destul de groasa.Acum depinde ce editura are cartea pe care o iei...
Raspuns: 341 pagini

| AlyDragutzaAlexutza a răspuns:

Cartea mea„Singur pe lume " de Hector Malot are 341 pagini si e destul de groasaaaa...
Sper ca ti-am fost de ajutor!
laughing)