| Blazex a întrebat:

Bună seara.
Acum sunt în clasa X cu profilul Economic şi nu sunt ore de desen sau de muzică, dacă voi transfera pentru clasa XI la profilul teoretic filologie sau profilul vocational ghid turism religios câte ore voi avea desen sau muzică?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Da vei face muzica și desen și vei da diferențe la aceste doua materii deoarece nu ai făcut nici muzica și nici desen dar nu vei avea multe ore la acest profil! Dar totuși încearcă sa inveti câte ceva pentru diferențe

| Blazex explică (pentru LisaJulie):

Bine dar sper să fie ceva greu

| Blazex explică (pentru Blazex):

Că nu va fi ceva greu