| anonim_4396 a întrebat:

Cate pagini trebuie să aibă chestionarul pentru licență? Mă refer la partea de teorie

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ce chestionar? chestionarul include intrebari nu teorie, incurci terminologia in ultimul hal.

In alta ordine de idei esti complet deconectata de facultatea aia, fiecare specializare are alte reguli pe partea de finalizare de studii. Intra pe site ul departamentului si cauta regulamentul de finalizare al studiilor, sau ceva cu denumire similara, acolo ai toate cerintele pentru lucrarea de licenta.

| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Daca nu stiam ca include intrebari, nu mentionam de teorie rolling on the floor chestionarul are si obiective, ipoteze, sunt mai multi pasi pana la elaborarea chestionarului, daca nu stii, nu mai comenta, te dracu.

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci te rog, asa sa faci chestionarul ala, cu teoria pe prima pagina.

Daca poti sa si inregistrezi prezentarea lucrarii as aprecia enorm, e pacat sa rada doar comisia. happy

| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Ești analfabet, du-te culcă-te că nu am zis nicăieri că pun teoria ÎN CHESTIONAR.

| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Tu ai ceva traume că te-am mai văzut și la alte întrebări făcând pe deșteptul mai mult decât era cazul. Cine te-a înjosit în școala generală de te-a făcut așa salty? Te-a bătut taică-tu cu picioarele în cap în fața clasei? Prea multă frustrare în tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta il intrebi pe profesorul care te coordoneaza cu licenta. Fiecare profesor are alte cerinte, alte placeri pe care trebuie sa le indeplinesti. In primul rand trebuie sa-i placa lui lucrarea pentru ca el iti recomanda o nota la comisie. Partea de teorie poate sa aiba si 40 pagini si vreo 20-30 de cercetare. Intrebi profesorul, el trebuie sa-ti fie cel mai bun prieten in perioada licentei. Daca nu te ajuta si nu iti explica inseamna ca l-ai ales prost.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Profu e prost si nu-i pasa de lucrarile noastre si nu l-am ales prost, toata lumea are aceeasi problema ca mine