| AndreyBlackJack a întrebat:

Cate paginii are primul volum din la medeleni?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Eu am toate cele 3 volume din "La Medeleni" de Ionel Teodoreanu si l-am citit decat pe primul, deocamdata.Este o carte foarte frumoasa, are multe descrieri si este o carte care te duce cu gandul la propria-ti copilarie.
Volumul 1 are 218 pagini, Volumul 2 are 398 pagini, Volumul 3 are 288 pagini.
Lecturare placuta!

3 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Are 218 pagini
funda? plzz

| tarancamelia a răspuns:

218 paginiwinking

| Any25 a răspuns:

Buna! Primul volum cu tot cu cronologie si prefata are 281 pag. Fara prefata si cronologie are 279 pag. Sper ca te-am ajutat!