| greatLOL a întrebat:

Cate zile libere au elevii cu ocazia sarbatorilor Pascale? Multumesc.

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

De la 1-6 mai inclusiv!

| ReusxD a răspuns:

De pe 1 mai pe 6 mai si pe 7 mai mergem la scoala si sambata ca sa recuperam.Dar cine mergelaughinglol

| greatLOL explică (pentru ReusxD):

Daca nu se pun absente =]] Nici eu nu merg =P

| ReusxD a răspuns (pentru greatLOL):

Din pacate se pun, dar imi bag pul*rolling on the floor

| MihneaIsBack a răspuns:

O săptămână. (fără week-end)

| Lorenuta2000 a răspuns:

Eu am auzit ca avem liber de pe 1 mai pana pe 6 mai si pe7 ne intorcem. Umbla zvonuri ca vom recuperasambata orele sau ca vom sta mai mult la scoala.

| MihàiEminèscù a răspuns:

NICIUNA :|!
http://www.didactic.ro/......ugust-2012
Isi bat joc de noi cu doar o sapt in vacanta de primavara :|!

| Marylol a răspuns (pentru MihàiEminèscù):

Nu este adevarat o sa avem de pe 1-6mai,nu ai auzit ca se anunta peste tot

| Hermyone a răspuns:

1 mai, 2 mai, 3 mai. Dupa aia e weekend, vacanta e de miercuri pana vineri.

| Petru_Micu_1971 a răspuns:

3 zile dupa aceea este weekend tongue, dar am auzit ca recuperam sambata... crying(

| xXAn0nymXx a răspuns:

De pe 1mai pana pe 6mai adica 6 zile si pe 7mai mergem la scoala

| bozoglud a răspuns:

Iti zic eu sigur. deci pe 1 mai e miercuri si avem liber. dar ei ne dau si joi si vineri. duminica e pastele iar luni avem liber.vom merge la scoala marti. asta e 100% sigur. Funda?big grin