| dragosionut94 a întrebat:

Caut sa cumpar Manual Biologie clasa a XI a editura Sigma, dar varianta 2000-2004. Astept Raspuns!

7 răspunsuri:
| dragosionut94 explică:

Stii asta e dupa 2005 tiparita si o am...eu am nevoie de sigma 2000-2003 cam asa

| Andries_Violeta_1978 a răspuns:

Mai ai cartea sau cea pe care ai scanat-o?

| Cloter a răspuns:

Salut, am eu varianta din 2003 sau 2004 scanata, daca vrei ti'o pot trimite.

| Țechere_Alexandra_1991 a răspuns (pentru Cloter):

Buna. Am ai varianta 2003 de la sigma? as avea si eu nevoie de ea te rog happy

| Țechere_Alexandra_1991 a răspuns (pentru Cloter):

Buna. Ai varianta 2003 de la sigma? as avea si eu nevoie de ea te rog happy

| Andries_Violeta_1978 a răspuns (pentru Cloter):

Mi-o poti trimite si mie /

| crissy1415 a răspuns:

Am si eu nevoie de aceasta carte varianta 2000 2004 cine ma poate ajuta si pe mine va rog mult...id meu e geo_criss10