| alecsandra21 a întrebat:

Caut un liceu la care sa se bazeze in special pe calculator, adica nu mate-info cu 4 ore de matematica as da la metematica-informatica dar nu cred ca-s face fata la atatea ore de mate... la scola mea dat lista cu lice, la "Edmond Nicolau" la filiera tehnologica-TEHNIC-electronica automatiza, scrie la observati: tehnician operator tehnica de calcul ce inseamna asta oare nau mai avut loc sa scrie calculator.sau chiar e calcul.

1 răspuns:
| LupulDeCaraibe a răspuns:

Auzi la mate-info lucrezi pe calculator! SI acolounde ai zis tu chiar inseamna calcul matematic! Hackeri astia unde crezi ca au invatat?(La liceul de mate-info)Funda?winkinghappy