| anonim_4396 a întrebat:

Ce-ai zice/cum ai reactiona daca ai descoperi ca ai un frate/o sora geaman/a de care nu stiai nimic(practic o clona de-a ta)?

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

-Wow.nu ma asteptam sa am un frate geaman/o sora geamana! deci,vom fi frati/surori, super!
adica, nu as reactiona in nici un fel.m-as mira putin dar dupa asa accepta acest lucru.

| peste2009 a răspuns:

De ce ti s-a intamplat tie? Nu as reactiona nici decum doar miash intreba mama cine e adevaratul tatalaughing