| Rux_Ioana_1997 a întrebat:

Ce alte platforme educationale cunoasteti in afara de Edmundo, Universalio, Integral? Imi trebuie pentru a aplica la universitatile din UK si vreau sa gasesc una optima. Multumesc Anticipat! Funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să fii atent la ultimele postări de pe Educație și cultură generală, era un TPU, care spunea că lucrează la o firmă de consultanță din Anglia, care ajută elevi și studenți să ajungă acolo și căuta clienți.